Sissel Tonstad
Rådgiver / KAM
sissel.tonstad@modena.no
+47 913 01 393

 

Trond Ueland
Salgsdirektør Proff / Prosjekt
trond.ueland@modena.no
+47 404 60 370

 

 

Proff og prosjektavdelinger


OSLO

Christian Stavseth
christian.stavseth@modena.no
 +47 977 75 731
 

Andreas K. Pernell
andreas.pernell@modena.no 
+47 481 44 737


Stefan Odehammar
stefan.odehammar@modena.n
+47 974 96 997
 

Sissel Tonstad
sissel.tonstad@modena.no 
+47 913 01 393

 

BERGEN

Tore Nilsen
tore.nilsen@modena.no 
+47 976 71 148
 

Helge Langeland
helge.langeland@modena.no 
+47 952 33 342
 

Magne Nilsen
magne.nilsen@modena.no 
+47 952 40 887


Anne Lise Mjaaseth
anne.mjaaseth@modena.no
+47 900 75 204

 

TRONDHEIM

Erlend Martens
erlend.martens@modena.no 
+47 938 01 570
 

Ståle Bråten
stale.braten@modena.no 
+47 951 48 252
 

Morten Hagen
morten.hagen@modena.no 
+47 958 78 310
 

Jon Ola Sæteren
jon.sateren@modena.no 
+47 916 10 119
 

Reidar Grendstad
reidar.grendstad@modena.no
+47 970 59 060

 

KRISTIANSAND

Stian Olstad
stian.olstad@modena.no 
+47 906 25 839
 

Lars Kristensen
lars.kristensen@modena.no 
+47 990 06 924

 

SANDNES /
STAVANGER

Bjarte Chr. Egeland
bjarte.egeland@modena.no 
+47 922 07 956
 

Monja Hegglund-Dalseth
monja@modena.no 
+47 982 89 574
 

Jan Eimar Dalva
jan.dalva@modena.no 
+47 959 29 297
 

Bjørn Sunde
bjorn.sunde@modena.no 
+47 971 54 126

 

ÅLESUND

Tommy Hasfjord
tommy.hasfjord@modena.no
+47 976 11 862

 

TØNSBERG

Fred Huss
fred@restec.no 
+47 916 83 208

 

Spesialister


SKIFER / NATURSTEIN 

Bjørn Sunde (Sandnes) 
bjorn.sunde@modena.no 
+47 971 54 126
 

Jon Ola Sæteren
jon.sateren@modena.no 
+47 916 10 119
 

VVS / MØBLER

Tormod Walberg (Oslo) 
tormod.walberg@modena.no
+47 915 34 456

 

TRENDER

Jorunn Tharaldsen
Trendekspert
jorunn.tharaldsen@modena.no
+47 922 05 743

 

BASSENG

Stefan Odehammar (Oslo) 
stefan.odehammar@modena.n 
+47 974 96 997
 

Jan Eimar Dalva (Sandnes) 
jan.dalva@modena.no 
+47 959 29 297
 

Ståle Bråten (Trondheim) 
stale.braten@modena.no 
+47 951 48 252
 

Stian Olstad (Kristiansand) 
stian.olstad@modena.no 
+47 906 25 839

 

FASADE

TERRACOTTA / KERAMISK
Stefan Odehammar (Oslo) 
stefan.odehammar@modena.n 
+47 974 96 997
 

SKIFER / NATURSTEIN
Bjørn Sunde (Sandnes) 
bjorn.sunde@modena.no 
+47 971 54 126
 

TEGL / PUSS
Jan Eimar Dalva (Sandnes) 
jan.dalva@modena.no 
+47 959 29 297

Andreas K. Pernell
andreas.pernell@modena.no 
+47 481 44 737

 
 

Ledelse


Tom Chr. Egeland
CEO, adm. direktør
tomchr.egeland@modena.no 
+47 415 63 056

Anne Grethe Soma
Chief Accountant, regnskaps- / økonomiansvarlig
anne.soma@modena.no 
+47 469 58 408

Tommy Ivesdal
Purchase Manager, innkjøpsleder
tommy.ivesdal@modena.no
+47 908 97 821

Trond Ueland
Sales Director, salgsdirektør Proff / Prosjekt
trond.ueland@modena.no
+47 404 60 370

Pål Gundersen
Marketing Manager, markedsansvarlig
pal.gundersen@modena.no
+47 932 34 052

 

Generell henvendelse